Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarının (Instagram, Facebook,   Twitter,   YouTube,    LinkedIn gibi)    etkin, akılcı ve stratejik yönetimi, hedef kitleye ulaşmada en başarılı yoldur.   Medya Mutfağı;  yaratıcı, tamamen özgün, ilgi çekici içeriklerle hedef kitlenizi  yakalıyor ve firmanıza özel sosyal medya stratejisini belirliyor. Firmanızın kurumsal iletişim ve pazarlama bölümlerinin bir parçası olarak çalışan ajansımız şirket yetkilinizle başarılı bir uyum kuruyor ve reklam vermeden içerik üretimine kadar bütün süreci ortak yürütüyor.

Neler Yapıyoruz?

1. Sizlerle yaptığımız uzun toplantılar sonrası, hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek içerikleri ana başlıklar altında topluyoruz. Aynı zamanda sizlerden de isteklerinizi, amacınızı öğrenmek adına brifingler alıyoruz.
 

2. Verdiğiniz brifingler doğrultusunda grafik tasarımcılarımızın yapmış olduğu özgün çalışmaları taslak halindeyken sizlere sunuyor ve geri dönüşlerinizi alıyoruz. 
 

3.  Firmanızın, işletmenizin veya ürünlerinizin fotoğraf ve video çekimlerini profesyonel ekibimiz gerçekleştiriyor. Elde edilen görüntülerin düzenlenmesi, kurgulanması ve yayına hazır hale getirilmesi ekiplerimizce özenle gerçekleştiriliyor.

Nasıl Yapıyoruz?

5. Her ayın önemli günleri için yayınlayacağınız içerikleri aybaşından hazır hale getiriyoruz.

 

6. Sosyal medya paylaşımlarını, erişimin en yüksek olduğu saatleri dikkate alarak bizzat uzmanlarımız yapıyorlar.

 

7. Sosyal medya mecralarınız için abone ve etkileşim sayısı hedeflerini çalışmaya başladığımız ilk günden koyuyoruz ve her ayın sonu hesaplarınızın gelişimini sizlere rapor sunuyoruz.

 

8. Rakiplerinizi sizler için takip ediyor bütün sosyal medya stratejimizi eğer gerekliyse tamamen güncelliyoruz.

Chat-bro.png

Web Tasarımı

Marka ve kurum ihtiyaçlarına göre özelleşmiş her ölçekte web sitesi çözümleri sunuyoruz. Kendini kanıtlamış web sitesi   altyapıları ve   yönetim araçları  ile ihtiyacınız olan web sitesini uygun maliyet ve yüksek performans ile  hizmetinize sunuyoruz. Bunun yanısıra   görsel anlamda   sizi en iyi şekilde yansıtacak,   kullanımı kolay   ve şık arayüz tasarımlarımız sayesinde   dijital   çağı   her an yakalayabilmenizi sağlıyoruz.

Website Creator-bro.png

SEO ve İçerik

İnternet sitesinizin arama sonuçlarında   üst sıralara   çıkmasını sağlayan   SEO ve sitenizin içeriğini   güncel   tutmanız için gerekli olan içerik üretme     hizmetlerini   de  veriyoruz.

UI/UX Çözümleri

  • Front-end uygulamalar, Javascript, HTML, CSS çözümlerinin uygulanması

  • Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimini iyileştirilmesi

  • Arayüz geliştirme ve tasarlama

  • Arayüz tasarımlarının ve analizlerinin uygulanması

  • Kurumunuz için online stratejilerin belirlenmesi